Zesłanie Ducha Świętego

19 maja 2024

1. Przeżywamy Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Składka jest przeznaczona na prace inwestycyjne. Za każdą ofiarę na tacę, te systematycznie przekazywane na konto parafii i ofiary od indywidualnych ofiarodawców składam wszystkim: Bóg zapłać!

2. Jutro będziemy obchodzili święto NMP Matki Kościoła – II dzień zielonych świąt. Msze św. w kościele parafialnym o godz. 7.00 i 18.00, a w czwartek święto Jezusa Chrystusa Najwyższego Kapłana.

3. Bardzo dziękuję Paniom: Ewie Orłowskiej, Ewie Kalisz i Elżbiecie Wołkowicz oraz Panom: Zygmuntowi Niklowi, Krzysztofowi Orłowskiemu i Michałowi Kaliszowi za obsadzenie krzewami górki przy kościele. Bóg zapłać!

4. Bardzo się cieszymy i gratulujemy Natalii Halik, która wczoraj została włączona do grona Przewodniczek Dziewczęcej Służby Maryjnej naszej diecezji. Gratulujemy również Jej Rodzicom.

5. Do zawarcia sakramentu małżeństwa przygotowują się:
Michał Więcek, zam. Aleksandrów i Magdalena Wójcicka, zam. Aleksandrów – zapowiedź I;

Michał Dziadzio, zam. Zagórzany i Katarzyna Abram, zam. Szlachtowa-Bieśnik – zapowiedź II;

Przemysław Zarzycki, zam. Staszkówka i Katarzyna Ciuk, zam. Zagórzany – zapowiedź III;

Maciej Bębenek, zam. Siesławice i Ewa Pierz, zam. Zagórzany – zapowiedź III.

PARAFIA POD WEZWANIEM ŚWIĘTEGO WAWRZYŃCA - DIAKONA I MĘCZENNIKA W ZAGÓRZANACH