top of page

 Ogłoszenia parafialne

XXV Niedziela Zwykła

24 września 2023

 

1. Przeżywamy dzisiaj XXV niedziele zwykłą. Bardzo dziękuję za złożone tydzień temu ofiary na prace inwestycyjne. Ich suma wyniosła: 30.000 zł. Dzisiejsza składka również jest przeznaczona na inwestycje. Jeszcze raz bardzo dziękuję za zrozumienie i troskę, za każdą ofiarę na tacę, te systematycznie przekazywane na konto parafii i ofiary od indywidualnych ofiarodawców. Bóg zapłać!


2. Dziękujemy tym wszystkim, którzy w piątek wzięli udział w Adoracji Najświętszego Sakramentu. Zapraszamy również w najbliższy piątek na czuwanie po Mszy św. wieczornej. 


3. Również w piątek będziemy obchodzili święto – świętych Archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała. Wszystkim Solenizantom składamy najlepsze życzenia, a w sposób szczególny ks. Michałowi – naszemu księdzu Katechecie. 


4. W sobotę /30 września/ w imieniu Ochotniczej Straży Pożarnej w Zagórzanach zapraszamy na uroczystości związane ze 120-leciem istnienia jednostki. Wszystkich zainteresowanych i sympatyków naszej OSP zapraszamy na godz. 15.00 na Mszę św., a później na okolicznościowy apel przy Szkole Podstawowej. 


5. Również w sobotę po Mszy św. wieczornej zapraszamy na „pochód z aniołami”. Będzie to czuwanie dla dzieci, rodziców, młodzieży i wszystkich chętnych z okazji wspomnienia Archaniołów i naszych Aniołów Stróżów. Bardzo prosimy, aby dzieci przebrały się za anioły, a starsi zabrali lampiony.  


6. W niedzielę po Mszy św. o godz. 7.00 zmiana tajemnic różańcowych, a o godz. 14.30 pierwsze nabożeństwo różańcowe, a po nim Msza św. popołudniowa. Serdecznie zachęcamy i zapraszamy do licznego udziału i wspólnej modlitwy. 


7. Od 1 października poza parafią będą odprawiane Msze św. za: + Teresę Uszko, + Czesława Halucha, + Stanisława Hałgasa, + Amalię Dziki, + Mieczysława Kwaśnika i + Stanisławę Szura. Szczegółowa rozpiska tych intencji w gablocie i na stronie internetowej parafii. 
 

 

PARAFIA POD WEZWANIEM ŚWIĘTEGO WAWRZYŃCA - DIAKONA I MĘCZENNIKA W ZAGÓRZANACH

bottom of page