top of page

 Ogłoszenia parafialne

XXIV Niedziela Zwykła

17 września 2023

 

1. Przeżywamy dzisiaj XXIV niedziele zwykłą. Składka jest przeznaczona na prace inwestycyjne. Bardzo dziękuję za każdą ofiarę na tacę, te systematycznie przekazywane na konto parafii i ofiary od indywidualnych ofiarodawców. 


2. Jutro po Mszy św. wieczornej zapraszamy szczególnie młodzież z klasy VII i VIII na czuwanie związane z św. Stanisławem Kostką – patronem Polski i młodzieży.


3. W każdy piątek – aż do rozpoczęcia misji parafialnych po Mszy św. wieczornej będzie Adoracja Najświętszego Sakramentu zakończona Apelem Jasnogórskim o godz. 21.00. Od 20.30 będzie możliwość skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania. 


4. Pojawiła się na „Faceeboku” strona naszej parafii, zachęcamy do jej śledzenia i obserwowania. Bardzo dziękuję ks. Michałowi za jej założenie. 


5. Proszono, aby ogłosić: Pani Dyrektor Szkoły Podstawowej w Zagórzanach zaprasza rodziców uczniów na pierwsze zebranie w roku szkolnym 2023/2024, które odbędzie się 18 września, tj. poniedziałek o godz. 17.00. Dyrekcja i Grono Pedagogiczne proszą o obecność wszystkich rodziców, ze względu na ważność omawianych spraw.  

PARAFIA POD WEZWANIEM ŚWIĘTEGO WAWRZYŃCA - DIAKONA I MĘCZENNIKA W ZAGÓRZANACH

bottom of page